5/5

XI. Špeciálna výstava Nová Baňa

  • Pridané: 10.09.2016   |   21 čítaní / zobrazení
rozhodca: Linda Voláriková, SK
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
 
1. CHILLI GOZO FLY AWAY
 

SPKP 508, 02.04.2015
O: BRUNO Z OLEXOVHO DVORA
M: DORIS Z OLEXOVHO DVORA
CH: ORBANOVA DARINA
MAJ: PAJTINKOVA KATARINA
diskvalifikovaný
2.LADHARMAYA DREAM OF BIKIN DVOR 

SPKP 531, 04.08.2015
O: MELODOR MASTER OF DISGUISE
M: CAPRICE-JEWEL DHARMA
CH: LANTOS ZSOLT
MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA & ZUZANA
Výborný 1, CAJC,
Junior Víťaz Špeciálnej výstavy, Junior BIS
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
 
3.FORBES A. BIKIN DVOR 

SPKP 501, 08.02.2015 
O: REGAL AKITAS AMADEUS
M: ALL EYES ON ME MARMOLL
CH: HAVLÍKOVÁ ZUZANA
MAJ: ŽILINEC JAROSLAV + ŽILINCOVÁ NIKOLA
Výborný 1, CAC, Víťaz Špeciálnej výstavy, BOS
4.LEO ZOBORSKÁ PERLA

SPKP 466, 06.11.2014
O: CEZAR Z OLEXOVHO DVORA 
M: DAKOTA Z OLEXOVHO DVORA
CH: JOHANIK JOZEF
MAJ: DÓCI MÁRIO
Veľmi dobrý 2
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
 
6.FILIP A. BIKIN DVOR 

SPKP 500, 08.02.2015
O: CH. REGAL AKITAS AMADEUS
M: JCH. ALL EYES ON ME MARMOLL
CH: HAVLÍKOVÁ ZUZANA
MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA &  ZUZANA
Výborný 2, R.CAC
7.REDIENT STATUS QUO S OLEXOVHO DVORA 

SPKP 539, 08.03.2015 
O: REGALIA´S STONEWASHED
M: REDIENT ART OF SHOW OFF
CH: CHUDAKOVA ANASTASIA
MAJ: OLEXA ŠTEFAN
Výborný 1, CAC
 
PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS
 
8.REGAL AKITAS AMADEUS 

SPKP 375, 08.11.2011 
O: NEKMAR THE ARTIST
M: NEKMAR ETERNAL FLAME
CH: PAVELCIK CRYSTAL MARIE
MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA &  ZUZANA
V1, BIS tr. Čestná
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
 
9.AMERICAN MIRACLE  ENGY 

SPKP 541, 07.09.2015 
O: TORAZO ´S BUMBLEBEE TRIUMPH SIBERIA
M: EXOTIC STAR HOLLY EMPIRE
CH: GOLOVINSKIY DENIS
MAJ: OLEXA ŠTEFAN

 
Výborný 2
11.LADHARMAYA DIAMOND IN THE SKY

Met.N.Japan 223/15, 04.08.2015 
O: MELODOR MASTER OF DISGUISE
M: CAPRICE JEWEL DHARMA
CH: LANTOS ZSOLT
MAJ: LANTOS ZSOLT
Výborný 1, CAJC, Junior Víťaz Špeciálnej výstavy
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
 
12.LOLITA ZOBORSKÁ PERLA

SPKP 473, 06.11.2014
O: CEZAR Z OLEXOVHO DVORA
M: DAKOTA Z OLEXOVHO DVORA
CH: JOHANIK JOZEF
MAJ: JOHANIKOVÍ JOZEF A MARTA
Výborný 2
13.MIA Z OLEXOVHO DVORA

SPKP 462, 02.10.2014
O: INDEVOR ESCAPADE
M: BRIXI Z OLEXOVHO DVORA
CH: OLEXA ŠTEFAN
MAJ: ORBANOVÁ DARINA
Výborný 1, CAC
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
15.HAJMÁSKÉR SZÉPE ELINA
 
SPKP 478, 23.08.2014
O: MOLNÁRVOLGYI EQUADOR
M: TENK-JOU-LEE FRUZSINA
CH: BOÓR FERENC
MAJ: EGLOVÁ MICHAELA
Výborný 2
16.INDEVOR DEVIL WEARS PRADA

RKF 3747561, 11.11.2013
O: BUCKRIDGE'S FUTURE BAND
M: MELODOR TO RUSSIA WITH LOVE
CH: PRICHODKO VIKTORYA
MAJ: PRICHODKO VIKTORYA
Výborný 1, CAC
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
 
17.WOORLOCK JANIS JOPLIN

SPKP 390, 16.02.2012
O: MARA-SHIMAS DON ABBONDIO
M: WOORLOCK YAZMINE
CH: NAGY JOZSEF
MAJ: PABIN MILAN
Výborná 1, CAC, Víťaz Špeciálnej výstavy, BOB