5/5

XI. Klubová výstava Nová Baňa

  • Added: 11.09.2016   |   40 readings / views
rozhodca: Emília Múdra, SK
 
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
 
1. CHILLI GOZO FLY AWAY
 

SPKP 508, 02.04.2015
O: BRUNO Z OLEXOVHO DVORA
M: DORIS Z OLEXOVHO DVORA
CH: ORBANOVA DARINA
MAJ: PAJTINKOVA KATARINA

 
nenastúpil
2.LADHARMAYA DREAM OF BIKIN DVOR 

SPKP 531, 04.08.2015
O: MELODOR MASTER OF DISGUISE
M: CAPRICE-JEWEL DHARMA
CH: LANTOS ZSOLT
MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA & ZUZANA
Výborný 1, CAJC,
Klubový víťaz mladých, BOB, Junior BIS
 
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
 
3.FORBES A. BIKIN DVOR 

SPKP 501, 08.02.2015 
O: REGAL AKITAS AMADEUS
M: ALL EYES ON ME MARMOLL
CH: HAVLÍKOVÁ ZUZANA
MAJ: ŽILINEC JAROSLAV + ŽILINCOVÁ NIKOLA
Výborný 1, CAC, Klubový víťaz
 
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
 
5.BAXI CHIKARA CHI

CMKU/VJP/358/09, 05.07.2009
O: MELODOR CATCH ME IF YOU CAN
M: ALEXA FURIA
CH: ING. ŠTOČEK PETER
MAJ: HRONČEKOVÁ MARTINA
Výborný 1, CAC
 
6.FILIP A. BIKIN DVOR 

SPKP 500, 08.02.2015
O: CH. REGAL AKITAS AMADEUS
M: JCH. ALL EYES ON ME MARMOLL
CH: HAVLÍKOVÁ ZUZANA
MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA &  ZUZANA
Výborný 2, R.CAC
 
PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS
 
8.REGAL AKITAS AMADEUS 

SPKP 375, 08.11.2011 
O: NEKMAR THE ARTIST
M: NEKMAR ETERNAL FLAME
CH: PAVELCIK CRYSTAL MARIE
MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA &  ZUZANA
V1, BIS tr. Čestná
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
 
10.BAROUNS BARBARA CARRERA

SPKP 514, 05.05.2015
O: WOORLOCK JAMES BOND
M: COWGIRL IN THE SAND
CH: DOBÓ JOZEF
MAJ: DOBO JOZEF
Výborný 1, CAJC, Klubový víťaz mladých
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
 
14.ORION Z OLEXOVHO DVORA

SPKP 494, 25.01.2015
O: INDEVOR ESCAPADE
M: MOLNÁRVOLGYI UNIQUE
CH: OLEXA ŠTEFAN
MAJ: HRONČEKOVÁ MARTINA
Výborný 1, CAC
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
15.HAJMÁSKÉR SZÉPE ELINA
 
SPKP 478, 23.08.2014
O: MOLNÁRVOLGYI EQUADOR
M: TENK-JOU-LEE FRUZSINA
CH: BOÓR FERENC
MAJ: EGLOVÁ MICHAELA
Výborný 1, CAC
16.INDEVOR DEVIL WEARS PRADA

RKF 3747561, 11.11.2013
O: BUCKRIDGE'S FUTURE BAND
M: MELODOR TO RUSSIA WITH LOVE
CH: PRICHODKO VIKTORYA
MAJ: PRICHODKO VIKTORYA
Výborný 2, Res. CAC
 
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
 
17.WOORLOCK JANIS JOPLIN

SPKP 390, 16.02.2012
O: MARA-SHIMAS DON ABBONDIO
M: WOORLOCK YAZMINE
CH: NAGY JOZSEF
MAJ: PABIN MILAN
Výborná 1, CAC, Klubový víťaz, BOS