5/5

XIV. Klubová výstava Nitra / Zobor 18.10.2020

  • Added: 18.10.2020   |   10 readings / views

Rozhodca/Judge: MÚDRA EMÍLIA, Slovak republic - Kruh/Ring 1

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

1. PETER PANN BIKIN DVOR, SPKP 597, 11.09.2018          Výborný 1, CAC, Klubový víťaz

O: LADHARMAYA DREAM OF BIKIN DVOR M: FEMME FATALE ANGEL IN FUR

CH: HAVLÍKOVÁ ZUZANA MAJ: BLAHOVÁ DOMINIKA

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

2. REGAL AKITAS AMADEUS, SPKP 375, 08.11.2011          Výborný 1, KV veteránov, BOB, BIS veterán

O: NEKMAR THE ARTIST M: NEKMAR ETERNAL FLAME

CH: PAVELČIK CRYSTAL MARIE MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA & ZUZANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

3. LADHARMAYA FULL OF SUNSHINE, MET.Am.Akita870/20, 15.02.2020          nenastúpila / neposúdená

O: LADHARMAYA BAD BOY M: MOLNÁRVÖLGYI ZAMBEZE

CH: LANTOS ZSOLT MAJ: CSEMEZ SEBASTIAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

4. I WILL ALWAYS LOVE YOU ANGEL IN FUR, ČMKU/VJP/98719, 19.12.2019          Výborná 1, CAJC, KV mladých, BIS Junior

O: SENDOSAN MALFURION M: GIVE ME YOUR LOVE ANGEL IN FUR

CH: ŽAMPACHOVÁ DANA MAJ: BLAHOVÁ DOMINIKA

5. ZAIRA Z OLEXOVHO DVORA, SPKP 629, 18.10.2019          nenastúpila / neposúdená

O: REDIENT ARES AT OLEXAS M: REDIENT ELEKTRA AT OLEXAS

CH: OLEXA ŠTEFAN MAJ: MARTINKOVIČOVÁ ADRIANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

6. BELLA DONNA CERBERUS MORAVIA, SPKP 616, 03.02.2019          Výborná 1, CAC. Klubový víťaz, BOS

O: ATTOMIC ATTACK-CERBERUS MORAVIA M: AMBER-ŒNIEŽNE ZJAWISKO

CH: JUŘIČKOVÁ EVA MAJ: MOKOŠOVÁ ZDENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

7. PINKY FINGER BIKIN DVOR, SPKP 598, 11.09.2018          Výborná 1, CAC

O: LADHARMAYA DREAM OF BIKIN DVOR M: FEMME FATALE ANGEL IN FUR

CH: HAVLÍKOVÁ ZUZANA MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA & ZUZANA

8. POCAHONTAS BIKIN DVOR, SPKP 599, 11.09.2018          Výborná 2, res.CAC

O: LADHARMAYA DREAM OF BIKIN DVOR M: FEMME FATALE ANGEL IN FUR

CH: HAVLÍKOVÁ ZUZANA MAJ: HAVLÍKOVÁ ZUZANA & ZUZANA